(VIDEO) SJAJNA UTAKMICA JURIĆEVE MOMČADI Josip Brekalo zabio dva gola u osam minuta

Torino u 21. kolu Serie A pobijedio Fiorentinu 4:0.
Momčad Ivana Jurića povela je u 19. minuti golom Singa, a goste je potpuno slomio Josip Brekalo koji je od 23. do 31. minute zabio dva gola.

Prvi je zabio na lijepu asistenciju Lukića koji je napravio veći dio posla i onda nesebično uposlio hrvatskog reprezentativca. Drugi gol Brekalo je zabio nakon velike pogreške gostujućeg braniča koji je neoprezno vratio dugu loptu prema golmanu.

Brekalo je pročitao njegovu namjeru i do lopte došao prije golmana Fiorentine, kojeg je potom zaobišao i poslao loptu u prazan gol. Konačnih 4:0 postavio je Sanabria u 59. minuti, a Brekala je u 79. minuti zamijenio Marko Pjaca, prenosi Index.hr.

To su bili peti i šesti gol Brekala ove sezone i prvi nakon gotovo dva mjeseca. Posljednji put je zabio Udineseu u 13. kolu.