Hrvatska odigrala neriješeno s Češkom: Za prolaz je potrebna pobjeda protiv Škotske

U utakmici drugog kola skupine D Europskog prvenstva Hrvatska je protiv Češke odigrala sasvim zasluženih 1:1.

U 35. minuti Češka je povela golom Patricka Schicka. Nakon što ga je Lovren udario u glavu i raskrvario, strijelac dva pogotka iz utakmice sa Škotskom, Schick je realizirao kazneni udarac.

Hrvatska je na poluvremenu izgledala vrlo loše te imala rezultatski zaostatak. Da Hrvatska nije promijenila nešto u drugom dijelu, zasigurno bi izgubila.

U 47. minuti vidjeli smo fantastičan trenutak Ivana Perišića. Fantastičnim driblingom i još ljepši udarcem Perišića, Hrvarska je izjednačila te se rezultat do kraja nije mijenjao.

Hrvatska će za prolazak u osminu finala morati pobijediti Škotsku, a za to će imati priliku 22. lipnja, u utorak u 21 sat.