Vlašić u sudačkoj nadoknadi zabio za pobjedu CSKA

Nikola Vlašić

Hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić bio je strijelac za moskovski CSKA koji je u susretu 7. kola ruskog prvenstva svladao gradskog rivala Spartak sa 3-1 (2-1).

Vlašić je u prvoj minuti sudačke nadoknade postigao pogodak za 2-1, on je na vrhu kaznenog prostora prsima smirio dodavanje Fernandesa, a zatim se izborio za udarac sa 12-13 metara koji je odsjeo u mreži.

Bio je to četvrti ovosezonski prvenstveni pogodak za Vlašića koji je igrao do 88. minute kada ga je zamijenio Kristijan Bistrović.

CSKA je sada četvrti na ljestvici sa 13 bodova, koliko ima i treći Zenit koji je odigrao susret manje, dok je Spartak drugi sa 14 bodova, jednim manje od vodećeg Sočija.

Nikola Moro je u 0-1 (0-1) domaćem porazu Dinama iz Moskve od Rubina iz Kazana igrao od 58. minute dok je Silvije Begić odigrao čitav susret u obrani gostiju.

Četvrti Rubin i peti Dinamo imaju po 11 bodova.