VATRENIMA MOŽDA NI POBJEDA NEĆE BITI DOVOLJNA! Odluka pada u utorak

Vatreni

Švedska je uzvratila Hrvatskoj za poraz na Maksimiru 2:1 te istim rezultatom nam uzvratila u Solni.

Nakon očajnih 45 minuta gubili smo 2:0 golovima Kuluševskog i Danielson, no baš nam je Danielson golom u 82. minuti vratio nadu.

U posljednje kolo Hrvatska i Švedska su bodovno izjednačeni, kao i u međusobnim susretima, a ista nam je i gol razlika, minus šest, no Vatreni su zabili više golova, sedam u odnosu na tri Švedska.

U posljednjem kolu Hrvatska će na Poljudu ugostiti Portugal, dok će Švedska gostovati u Parizu kod Francuske.

Aktualni svjetski prvaci danas su pobjedom u Portugalu osigurali prvo mjesto u skupini te će potpuno neopterećeni igrati utakmicu u Parizu.

Jasno je da nam ni pobjeda možda neće biti dovoljna, jer na kraju će se ukoliko budemo bodovno izjednačeni, gledati gol razlika.

Nema kalkulacija, Portugal mora pasti i nadati se da će svjetski prvaci odigrati muški protiv Šveđana…