Real Madrid slavio protiv Athetic Bilbaoa, Modrić upisao asistenciju za treći gol

Nogometaši Real Madrida slavili su kod kuće u 19. kolu Primere protiv Athletic Bilbaoa s 3-1, a asistenciju za treći gol Reala upisao je Luka Modrić.

Ključni trenutak dvoboja na pomoćnome stadionu, na kojem Real igra svoje utakmice zbog renovacije Bernabeua, zbio se u 13. minuti kada je napadač Athletica Raul Garcia zaradio drugi žuti karton.

U sudačkoj nadoknadi prvog dijela Tony Kroos je pogodio s ruba kaznenog prostora, ali se Baski nisu predavali pa je u 52. minuti iz protunapada izjednačio Capa. Athletic su odlično branio sve do 74. minute kada je Kareem Benzema glavom pogodio za 2-1, a na dodavanje Modrića u drugoj minuti sudačke nadoknade Francuz je postavio konačnih 3-1.

Real se pobjedom bodovno izjednačio na vrhu s Real Sociedadom i Atleticom (26), ali ima najslabiju gol-razliku i dvije utakmice manje od gradskog suparnika. Baskijska momčad je 13. s 15 bodova.