Pella slavio protiv Čilića

Marin Čilić/Twitter

Hrvatski tenisač Marin Čilić poražen je u srijedu u prvom susretu 3. kola skupine ATP kupa. Bolji od njega bio je Argentinac Guido Pella koji je slavio sa 7-6, 6-3 i tako Argentinu doveo u vodstvo 1-0.

Čilić je dobro otvorio meč, napravio “break” za vodstvo od 3-1 i nakon svog servisa vodio je 4-2. Argentinac je nakon toga osvojio svoj servis, vratio “break”, izjednačio te je set otišao u tie-break koji je pripao Pelli.

U drugom setu Pella je oduzeo servis Čiliću za 4-2 i prednost je zadržao do kraja. U meču koji je trajao sat i 54 minute Čiliću nije pomoglo ni 12 aseva. Pella ih je servirao četiri.

Ovo je bio četvrti međusobni susret između 25. tenisača na ATP ljestvici i Čilića i treća pobjeda Pelle.