NEPOBJEDIVI Rangersi slavili i 15. put zaredom

Borna Barišić

Nogometaši Rangersa nastavljaju juriti prema prvom naslovu prvaka u posljednjih 10 godina nakon što su u susretu 23. kola škotskog prvenstva na gostovanju pobijedili Aberdeen sa 2-1 ostvarivši 15. uzastopnu pobjedu.

Rangers ove sezone nije izgubio niti jednu ligašku utakmicu upisavši 21 pobjedu i dva remija, pri čemu je dobio posljednjih 15 susreta.

Oba gola za Rangers zabio je Alfredo Morelos (32, 50), a oba puta mu je asistirao Ryan Kent. Za Aberdeen, koji je od 26. minute igrao s igračem manje nakon što je iskjučen Ryan Hedges, pogodak je zabio Matthew Kennedy u 67. minuti.

Za Rangers je cijeli susret igrao Borna Barišić, dok je Nikola Katić izvan stroja zbog ozljede koljena.

Rangers sada ima 65 bodova, čak 22 bodova više od Celtica koji ima i četiri utakmice manje. Aberdeen je treći sa 39 bodova.