Manchester City slavio na Old Traffordu

Manchester City ubjedljivo je slavio protiv najvećeg rivala, Manchester Uniteda u prvoj polufinalnoj utakmici Liga kupa. Gosti su već u prvom poluvremenu imali veliku prednost od 3-0, a u drugom je Marcus Rashford zabio utješni pogodak za domaći sastav te postavio konačnih 3-1 za Građane. Ovom pobjedom City ima priliku po treći put u nizu osvojiti trofej Liga kupa.

Golijada je započela već u 17. minuti kada je za Građane zabio Bernardo Silva na asistenciju Walkera. Mrežu domaćina u 34. minuti zatresao je i Riyad Mahrez na asistenciju strijelca prvog gola, Silve. U 38. minuti domaći vratar David de Gea obranio je pokušaj Kevina de Bruynea, ali lopta se nesretno odbila od Unitedova veznjaka Andreasa Pereire te su Građani došli i do trećeg gola.

Uzvratna utakmica igrat će se 29. siječnja na Etihadu. U srijedu u 21 sat očekuje nas i drugi polufinalni susret u kojem će snage odmjeriti Leicester i Aston Villa.