Kramarić zabio dva gola za prolaz Hoffenheima

Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić postigao je dva pogotka tijekom igre te je realizirao 11-erac u raspucavanju za prolazak Hoffenheima protiv četvrtoligaša Chemnitzera u 1. kolu Njemačkog kupa.

Nakon 90 minuta rezultat je bio 1-1, nakon 120 minuta 2-2, da bi u raspucavanju Hoffenheim bio uspješniji sa 3-2 za ukupnih 5-4 i prolazak među 32 posljednje momčadi u Kupu.

Kramarić je doveo Hoffenheim u vodstvo u 48. minuti, Chemnitzer je poravnao preko Freibergera u 59. minuti, pa se otišlo u produžetak. Domaći su poveli 2-1 golom Bickela u 100. minuti, no Kramarić je iz kaznenog udarca u 111. izjednačio na 2-2. Naš je reprezentativac bio i prvi izvođač 11-erca u raspucavanju te je bio siguran. S druge strane, strijelac drugog gola za Chemnitzer Bickel postao je “tragičar” jer je u petoj seriji prebacio vrata.