FOTO Dinamo s igračem više pobijedio Goricu, Bjelica izgubio živce

U zadnjem dvoboju 21. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama su slavili protiv Gorice s 2-0 (0-0) i povećali prednost na ljestvici.

Hrvatski prvak je pobjedom protiv Gorice donekle isprao razočaranje ispadanjem u četvrtfinalu Kupa, no igrači Nenada Bjelice su ponovno razočarali igrom u prvih 70-tak minuta utakmice.

Nakon prilikama vrlo siromašnog prvog dijela u 51. minuti igrač Gorice Joey Suk zaradio je isključenje zbog prekršaja nad Petkovićem, a samo minutu kasnije Perić je nakon kornera udarcem glavom zatresao gredu.

Dinamo je poveo u 72. minuti nakon kornera i velike gužve, a stoper Zagrepčana Kevin Theophille Catherine je bio najprisebniji i udarcem nogom konačno svladao odličnog vratara Kahlinu. Na konačnih 2-0 je povećao Poljak Kadzior lijepim volejem u 86. minuti.

Dinamo vodi s 43 boda ispred Hajduka (41), dok je Gorica šesta s 30 bodova.

Dvoboj se igrao na stadionu Maksimir, a sudio je Bel.

Strijelci: 1-0 Theophile (72), 2-0 Kadzior (86)

Crveni karton: Suk (Gor, 51)