DRAMA PRODUŽETAKA NA SAN SIRU: Nogometaši Milana plasirali se u četvrtfinale talijanskog Kupa

Nogometaši Milana plasirali su se u četvrtfinale talijanskog Kupa 3-1 (1-1, 0-1) domaćom pobjedom nakon produžetka protiv Genoe.

Genoa je iznenađujuće povela golom novog igrača Ostigarda (17) u prvom poluvremenu, no u nastavku je Giroud (74) također glavom uspio poravnati, da bi u produžetku do izražaja došla veća kvaliteta sastava iz Milana.

Domaće je u prednost doveo Rafael Leao (102) sjajnim lobom iskosa s lijeve strane, da bi konačni rezultat potavio Saelemaekers (112).

Adrian Šemper je branio čitavu utakmicu za Genou za koju je Milan Badelj proveo u igri svih 120 minuta, dok je Ante Rebić igrao do 62. minute za Milan.

Milan će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika susreta Lazio – Udinese koji je na programu za pet dana.

Ranije u četvrtak četvrtfinale je izborila i Fiorentina 5-2 (2-2, 1-1) gostujućom pobjedom protiv Napolija nakon produžetka. Ostalih pet dvoboja na programu sljedećeg tjedna. U utorak će igrati Lazio – Udinese i Juventus – Sampdoria, i srijedu Sassuolo – Cagliari i Inter – Empoli, a u četvrtak Roma – Lecce.