Dinamo je odigrao 0:0 na gostovanju kod Gorice…

Nogometaši Dinama u subotu su u 30. kolu Prve HNL gostovali kod Gorice te su pobjedom mogli osigurati još jedan naslov hrvatskog prvaka, ukupno 21., ali susret je završio 0-0.

Gorica se odlično suprostavila favoriziranom Dinamu, a prvi je zaprijetio najbolji strijelac domaćina Kristijan Lovrić u 17. minuti, ali vratar Livaković je spasio Dinamo.

U 49. minuti Livaković je ponovno morao spašavati Dinamo nakon je što je sa 14 metara pucao Iračanin Jiloan Hamad. Minutu kasnije prigoda za Dinamo nakon greške domaćina, ali udarac Ademija zaustavio je domaći golman.

Kristijan Lovrić, koji dokazano ima odličan udarac, opet prijeti u 68. minuti, ali Livaković je ponovno na pravom mjestu. Još dva puta Lovrić pokušava svladati Dinamova vratara, u 81. minuti lopta odlazi preko gola, a u sudačkoj nadoknadi (90+3) probao je iz slobodnog udarca, no Livaković opet brani.