Clippersi se revaniširali Jazzu za dva poraza: Serija seli u Salt Lake City

Clippers

U četvrtom susretu polufinalne serije zapadne konferencije L.A. Clippersi su lagano savladali Utah Jazz sa 118:104 i tako izjednačili seriju na 2:2.

Nakon prve dvije utakmice koje je na domaćem terenu uzela Utah, ponovno su bili domaćini, ovaj put Clippersi, bili ti koji su slavili u dvije utakmice, prvu četvrtinu

Već nakon prve četvrtine rezultat je iznosio 17 razlike, a do poluvremena je to još dodatno podebljano na čak 24 razlike i Jazzu nije bilo spasa. Najistaknutiji pojedinci bili su Kawhi Leonard i Paul George s 31 poenom. Naši reprezentativci su odigrali korektne partije. Ivica Zubac je ubacio osam, a Bojan Bogdanović vrlo dobrih 18 poena.

Sljedeća utakmica na rasporedu je 17. lipnja kada je domaćin ponovno Utah. Serija se igra na četiri pobjede