Bogdanović postigao 19 koševa u pobjedi Utaha

Utah Jazz su sinoć u gostima sa 111-106 bili bolji od Atlanta Hawksa, a hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je pobjedi svoje momčadi pridonio sa 19 koševa (šut iz igre 6/16, trice 1/6), devet skokova i dvije asistencije u 37 minuta provedenih na terenu.

Donovan Mitchell je bio najbolji pojedinac Utaha, kojem je ovo četvrta uzastopna pobjeda, sa 30 koševa. Atlantu je u šestom porazu zaredom predvodio Trae Young sa 30 ubačaja.

Milwaukee Bucks su kod kuće sa 111-104 nadigrali LA Lakerse, a Giannis Antetokounmpo je zabio 34 koša uz 11 skokova. George Hill je dodao 21 koš, a  Khris Middleton 15. Bucksima je ovo prva pobjeda nakon poraza kojim je prekinut pobjednički niz od 18 utakmica. Dragan Bender nije ulazio u igru za Milwaukee.

Anthony Davis je predvodio Lakerse sa 36 koševa i 10 skokova, dok je LeBron James upisao triple-double 21 poenom, 12 skokova i 11 asistencija.

Houston Rockets su na krilima raspoloženog Russella Westbrooka u gostima sa 122-117 svladali Los Angeles Clipperse. Westbrook je utakmicu završio sa 40 koševa i 10 skokova, a James Harden je dodao 28 koševa i 10 asistencija.

Kod Clippersa najbolji je bio Paul George sa 34 koša i devet skokova. Kawhi Leonard je ubacio 25 koševa uz devet skokova, a Ivica Zubac je u 15 minuta zabio tri koša (šut iz igre 1/6) uz četiri skoka i jednu asistenciju.

San Antonio Spurs su sa 118-105 pobijedili Brooklyn Netse a najzaslužniji za to bio je Patty Mills sa 27 koševa. LaMarcus Aldridge je dodao 20 ubačaja i 10 skokova. Luka Šamanić nije ulazio u igru za San Antonio.